Hudba, Jazz / Blues / Klasika

Oswald Schneider

09. 03. 2019 20:00, Brno, Stará Pekárna

Cena vstupenky: 100 Kč (předprodej končí 08. 03. 2019 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Odpoledne: 5. vinylová burza od 11 do 17 hodin - vstupné 30Kč

Od 20 hodin koncert Oswald Schneider

"Není to hudba pro lidi hledající nejnovější trendy, není to pro ty, co nemají čas, ale ani pro ty, co chtějí při hudbě meditovat. Není ani komplikovaná, ale ani jednoduchá. Muzikanti nepoutají na sebe pozornost instrumentálními výkony, nebojí se jednoduchosti, ani hledání a experimentů. Každá píseň je jiná, ale fungují pospolu. Je to písničkové, je tam jazz, taneční bossa nova i kytarovka, od něžných písní až někam k Rage Against the Machine, od trip hopu přes art rock až k modernímu jazzu (zdroj: Vlna 75). Bude to již 13. zastávka ve Staré Pekárně, ale teprve první v Brně po vydání desky Wald Schneid, kterou samozřejmě Oswald přiveze, přijďte si zatancovat…"

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky