• SMS soutěže a vstupenky zdarma
  • SMS předprodej vstupenek
  • SMS rezervace vstupenek
SMS soutěže a vstupenky zdarma, předprodej

FEŠÁCI 50 LET

čtvrtek 12.10.2017 v 19:00, SEMILASSO BRNO

Další info na : https://semilasso.cz/akce/detail/fesaci-50-let

V roce 2017 to bude 50 let, kdy v severočeském Ústí nad Labem vznikla slavná legendární česká  country skupina FEŠÁCI. Kapela vznikla 22.12.1967 jako  Greenes o pár let později se přejmenovává na…--- více info ---

SMS soutěž o vstupenky zdarma

Stačí poslat sms ve tvaru

GIG FESACI na číslo 900 20 20

Odesláním SMS stvrzujete seznámení s všeobecnými obchodními podmínkami.

Každá 13tá SMS vyhrává jednu vstupenku zdarma.

Cena SMS je 20 Kč vč. DPH.

Soutěž končí 11.10..2017 v 17:00.

Předprodej celé vstupenky

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem,
Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ SMS VSTUPENKA
(vstupenky) ve tvaru originálního kódu (kódů).

Cena vstupenky je 290 Kč plus poplatek síti.

Doplatek na místě 0 Kč.

Předprodej končí 12.10.2017 ve 14:00 nebo při vyprodání..

Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší SMS vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Nekupujte vstupenku po ukončení předprodeje.

V roce 2017 to bude 50 let, kdy v severočeském Ústí nad Labem vznikla slavná legendární česká  country skupina FEŠÁCI.

Kapela vznikla 22.12.1967 jako  Greenes o pár let později se přejmenovává na „Blue Grass Hoppers“. Založili jí Pavel Brümer, Karel Poláček a Jan Turek. V roce 1974 přichází do kapely Michal Tučný, Petr Novotný a Tomáš Linka z pražské skupiny Greenhorns a kapela se přejmenovává na název „Fešáci“ .

Od roku 1974 do roku 1980, tedy po dobu 6 let spolupráce s těmito novými členy, vznikly u Fešáků písně a skladby, které navždy vešly do podvědomí posluchačů a diváků celého národa.  Kapela po celé své 50 ti leté období veřejně vystupuje se svými dnes již legendárními saloony, plnými známých a oblíbených písní i nezaměnitelného fešáckého humoru, po celé naší republice i Slovensku. Je málo tuzemských skupin, které bez přerušení účinkují takto dlouhé období a po celou tuto dobu rozdávají radost nejen u nás ale také v zahraničí (USA, Austrálie, Norsko, Švédsko, Řecko a zbytek Evropy). Kapelou prošlo více než 60 známých umělců a techniků.

V lednu tohoto roku nastoupila skupina do nahrávacího studia a začala natáčet nové trojalbum, na kterém budou nejslavnější písně z celého 50 ti letého období, ale i úplně nové písně z posledního 5 letého období kapely. Na toto album pozvala i své bývalé kolegy a kolegyně a zajímavé hosty.Tuto kompilaci vydává v květnu firma Supraphon. Vychází také kniha se zpěvníkem s nejznámějšími písněmi Fešáků a dosud nevydané fotografie doplněné o historické údaje. V květnu tohoto roku vyjede kapela také na celorepublikové turné, které zakončí 19.12.ve svém mateřském místě v Ústí nad Labem. Jeden z vrcholů tour bude i galakoncert v pražské Lucerně 23.11. Na tomto turné zazní to nejlepší za celé padesátileté období skupiny a zazpívají i známí hosté a bývalé sólové kapely jednotlivých členů. Fešáci zde pozvou všechny své bývalé členy, hosty a vzpomenou na své původní zesnulé spoluhráče a také hlavně na Michala Tučného, který by se v tomto roce dožil 70 let.

web: www.fesaci.cz

 

Vstupné sezení u nás v předprodeji za 290,-Kč

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky