• SMS soutěže a vstupenky zdarma
  • SMS předprodej vstupenek
  • SMS rezervace vstupenek
SMS soutěže a vstupenky zdarma, předprodej

Jak služba GIG funguje?

SMS SOUTĚŽ VSTUPENKY ZDARMA

Jak služba funguje?

Podle instrukcí u dané akce pošlete SMS na příslušné telefonní číslo (můžete si nafotit a odeslat QR kód pokud je u akce uveden). Do dvou minut Vám přijde SMS odpověď.
Pokud jste vyhrál je zde uvedeno jak si VOLNOU VSTUPENKU nebo VÝHRU vyzvednete. Pokud jste nevyhrál jste o tom v SMS odpovědi informován.

O co se soutěží?

Je vždy uvedeno u popisu dané akce. Hlavně o VOLNÉ VSTUPENKY, případně o další hodnotné VÝHRY, které souvisí s danou akcí.

Kolik vás stojí soutěžní SMS?

Závisí na ceně vstupenek/výher a na jejich množství, které pořadatel koncertu uvolnil pro soutěž. Cena soutěžní SMS je vždy uvedena v instrukcích u dané akce.

Kdy mohu soutěžit?

Soutěž začíná ihned po uveřejnění na www.gig.cz . Čas ukončení je vždy u každé soutěže uveden. Neposílejte soutěžní SMS po času ukončení!

Kolik SMS do soutěže můžete poslat?

Libovolné množství. U soutěží neomezujeme počet soutěžních SMS.

Co když jsem vyhrál a nemohu na akci přijít?

Nevadí, buď svoji výhru někomu věnujte, nebo ji nechte propadnout.SMS REZERVACE VSTUPENEK

Je SMS REZERVAČNÍ VSTUPENKA výhodná?

SMS REZERVAČNÍ VSTUPENKA je předprodejní nástroj, který využívají pořadatelé akcí a je výhodný hlavně pro nakupující. Rezervaci vstupenky koupíte odkudkoliv za výhodné předprodejní ceny okamžitě a nemusíte chodit do kamenných předprodejů, ani riskovat že na akci bude vyprodáno. O SMS rezervaci vstupenky nelze přijít.

Jak služba funguje?

Podle instrukcí u dané akce pošlete SMS na příslušné telefonní číslo (můžete si nafotit a odeslat QR kód pokud je u akce uveden). Do dvou minut Vám přijde SMS odpověď, která obsahuje unikátní kód.

Jak se dostanete na akci?


Na akci si s sebou vezměte svůj mobilní telefon a avizovaný doplatek. Při vstupu na akci se prokážete unikátním kódem a zaplatíte avizovaný doplatek. REZERVAČNÍ VSTUPENKU si musíte vyzvednout nejpozději do času začátku akce, nebo do času který je uveden u popisu akce.

Kolik stojí SMS VSTUPENKA a kolik je doplatek?

Cena SMS VSTUPENKY i hodnota DOPLATKU je uvedena u popisu každé akce.

Kdy si mohu SMS VSTUPENEKU zakoupit?

Předprodej začíná ihned po uveřejnění akce na www.gig.cz . Čas ukončení je vždy u každého předprodeje uveden. Dobře se dívejte, kdy je GIG předprodej SMS REZERVAČNÍCH VSTUPENEK ukončen! Nejaktuálnější informace jsou na www.gig.cz.
Nekupujte SMS REZERVAČNÍ vstupenky po času ukončení  - vstupenku už nedostanete!

Kolik SMS VSTUPENEK si mohu na svůj mobilní telefon koupit?

Celkově lze na jedno telefonní číslo objednat maximálně PĚT SMS REZERVAČNÍCH VSTUPENEK, a to tak, že pošlete pět SMSek dle instrukcí.

Co když si SMS VSTUPENKU smažete z mobilu?

V den konání akce dostanete připomenutí a znova tuto rezervační vstupenku.

Co když nemohu na akci přijít?

Můžete svoji SMS vstupenku přeposlat někomu kdo ji využije.

Co když pořadatel akci zruší nebo přesune na jiný termín?

SMS REZERVAČNÍ VSTUPENKA platí na nový termín, nebo při úplném zrušení jste informováni jak bude vaše SMS záloha uložena pro možnost využití na další/jinou akci, nebo vrácena.

Nemůže moji SMS VSTUPENKU někdo zneužít?

Po uplatnění SMS REZERVAČNÍ VSTUPENKY při vstupu na akci již nelze podruhé SMS VSTUPENKU znovu použít. Při jakémkoliv dalším předložení stejné SMS VSTUPENKY nebo její kopie nebude umožněn vstup a to bez ohledu na to, kdo jej předloží.

Kde se dozvím, na které akce lze SMS předprodej využít?

Hledejte logo GIG PŘEDPRODEJ SMS VSTUPENEK na propagačních materiálech k akcím, v médiích a v tisku.
Další možností je podívat se na našich stránkách
www.gig.cz na seznam akcí, u kterých je SMS PŘEDPRODEJ aktuální.SMS PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Je SMS CELÁ VSTUPENKA výhodná?

SMS CELÁ VSTUPENKA je předprodejní nástroj, který využívají pořadatelé akcí a je výhodný hlavně pro nakupující. Rezervaci vstupenky koupíte odkudkoliv za výhodné předprodejní ceny okamžitě a nemusíte chodit do kamenných předprodejů, ani riskovat že na akci bude vyprodáno. O SMS VSTUPENKU nelze přijít.

Jak služba funguje?

Podle instrukcí u dané akce provedete vámi vybranou platbu přes platební bránu. Po urazení Vám přijde potvrzení o platbě s unikátním kódem do mailu a také SMSkou.

Jak se dostanete na akci?

Na akci si s sebou vezměte svůj mobilní telefon (popřípadě mail). Při vstupu na akci se prokážete unikátním kódem a už nic NEDOPLÁCÍTE.

Kolik stojí SMS VSTUPENKA a kolik je doplatek?

Cena SMS VSTUPENKY je uvedena u popisu každé akce.

Kdy si mohu SMS VSTUPENEKU zakoupit?

Předprodej začíná ihned po uveřejnění akce na www.gig.cz . Čas ukončení je vždy u každého předprodeje uveden. Dobře se dívejte, kdy je GIG PŘEDPRODEJ SMS VSTUPENEK ukončen! Nejaktuálnější informace jsou na www.gig.cz .
Nekupujte SMS vstupenky po času ukončení !

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky