• SMS soutěže a vstupenky zdarma
  • SMS předprodej vstupenek
  • SMS rezervace vstupenek
SMS soutěže a vstupenky zdarma, předprodej

Nabídka spolupráce pro pořadatele koncertů, kulturních, společenských a sportovních akcí

Kontakt Jiří Jabůrek jjabu@seznam.cz 728 970 987 www.gig.cz


Můžete si zkombinovat kteroukoliv z níže uvedených „předprodejních aktivit“. Od jedné z nich až po nejvýhodnější řešení = všechny tři. Neváhejte nás kontaktovat a zjistit provizní podmínky GIG.


REKLAMA NA VAŠI AKCI + SOUTĚŽE O VSTUPENKY

Reklamu na tyto akce výhodně spojenou právě se soutěžemi o vstupenky provádíme už přes 5 let. Doposud jsme dělali reklamu na 140 větších akcí (haly, kulturní domy,..), reference jsou na www.gig.cz/info/archiv-starych-akci a www.gig.cz/archiv .

Je nás vidět na internetu, máme zaběhané stálé reklamní prostory také v tisku - nasmlouvaný trvalý měsíční náklad až 858 000 (JMkraj 240000, SM kraj 100000, Vysoč. 140000, OLkraj 100000).

Za 9 let provozování máme rozsáhlou databázi mobilních čísel našich aktivních uživatelů, které můžeme cílenými SMSkami na jednotlivé akce upozorňovat. V databázi umíme rozlišit mezi zájemci o popmusic, rock, folk, výstavy, …..

To vše probíhá za výhodných podmínek = výše uvedené reklamy Vám uděláme barterem jen za vstupenky (počet závisí na velikosti akce, ceně vstupenek, nákladu pokrytí tiskovou reklamou,…).

 

SMS REZERVACE VSTUPENEK

Nabízíme návštěvníkům vašich akcí možnost rezervací vstupenek pomocí SMS. Návštěvník nemusí do předprodeje, ale zarezervuje si vstupenku okamžitě, jen odesláním SMSky. Zájem o tento druh předprodeje je velký, pro pohodlí a rychlost nákupu. Vy jako pořadatel můžete vykazovat nižší cenu vstupenky (pouze doplatek?).

V den konání akce dostanete od nás výpis rezervovaných SMS vstupenek (originální kód mají návštěvníci v mobilu) a vyberete inzerovaný doplatek, za který návštěvníkovi poskytnete vstup na akci. My Vám potom zaplatíme podíl z zákazníkovy SMS. Při větším množství prodaných vstupenek Vám zajistíme i „pokladní“ na výběr doplatků.

Cena vstupenky pro zákazníka se skládá z ceny odeslané SMS + doplatek na místě a odpovídá ceně v kterémkoliv dalším předprodeji - pokud ho společně nenastavíme výhodněji.

Váš výnos ze vstupenky potom nastavíme tak, aby odpovídal vašemu výnosu ze vstupenky jako z kteréhokoliv dalšího předprodeje.

 

PŘEDPRODEJ CELÝCH SMS VSTUPENEK

Nabízíme návštěvníkům vašich akcí možnost zakoupit celou vstupenku pomocí platební brány. Návštěvník nemusí do předprodeje, ale zakoupí si vstupenku okamžitě ze svého počítače bez nutnosti vyhledávat kamenný předprodej.

V den konání akce dostanete od nás výpis zakoupených SMS vstupenek (originální kód mají návštěvníci v mobilu a také v mailu) a vpustíte zákazníka na akci. Při větším množství prodaných vstupenek Vám zajistíme i obsluhu na odbavení návštěvníků.

Váš výnos ze vstupenky potom nastavíme tak, aby odpovídal vašemu výnosu ze vstupenky jako z kteréhokoliv dalšího předprodeje.Po vás chceme - a je to hlavně ve Vašem zájmu, abyste prodali co nejvíce vstupenek - jen abychom byli uvedeni ve vašich webových i tiskových propagačních materiálech mezi ostatními předprodeji buď textem („SMS vstupenky na www.gig.cz nebo SMS předprodej na www.gig.cz) nebo Vám toto nabízíme v různých grafických formátech ke stažení zde.

 

Kontakt Jiří Jabůrek   jjabu@seznam.cz 728 970 987 www.gig.cz

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky