Hudba, Rock, Jazz / Blues / Klasika

Lucky Joke + Endless Melody + Funkshmakers

14. 03. 2020 19:15, Brno, Stará Pekárna

Cena vstupenky: 160 Kč (předprodej končí 13. 03. 2020 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Jazz-funk. Lucky Joke vznikl v roce 2015 jako 3-členný soubor hudebníků v Hrušové u Vysokého Mýta. Postupem času se soubor rozšířil na kvartet, který získal svoje hlavní působiště v Litomyšli. Jedná se o autorskou, instrumentální hudbu čerpající vlivy z různých odvětví a stylů hudby - jazz , rock, blues , pop, soul, funk , rhythm and blues. Muzika vyrůstá především z inspirace americkou černošskou hudbou. Sestavu aktuálně tvoří : Lukáš Petráň (kytara), Jan Kasal (saxofon, příčná flétna), Jáchym Janypka (baskytara), Karel Saidl (bicí nástroje).Vojta Veselý (klávesové nástroje) V minulých letech si quarteto mělo tu čest a možnost zahrát před hudebníky jako : Luboš Andršt, Vladimír Mišík, -123 minut, Laczo Deczi, Jana Koubková , Miloš Vacík a vystoupilo v různých klubech a festivalech po celé ČR.

a

rock-hard rock / Třebíč. Kapela je na scéně od roku 2016, má pět rozvášněných členů, kteří společně dávají dohromady autorský repertoár pohybující se na pomezí hard rocku a metalu. Ve své tvorbě se zabývají soudobou společností, problematikou každodenního života, odkazy různých umělců, láskou a sebeláskou, vesměs tedy přírodními halucinogeny. Společně sdílejí taktéž autorskou garáž ve svazích spanilé unescové Třebíče.

+

funk-violence / Brno

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky