Hudba, Pop

Dim Locator

19. 06. 2020 20:00, Brno, Stará Pekárna

Cena vstupenky: 150 Kč (předprodej končí 19. 06. 2020 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Berlínská skupina Phila Shoenfelta, kterou tvoří Chris Hughes z Fatal Shore a Hugo Race & True Spirit. Bude to první koncert Dima Locator v Brně. Dim Locator (UK/AUS/DE/GR) je kapela zrozená z popela legendárních berlínských Fatal Shore. Skupinu tvoří: Phil Shoenfelt (zpěv/kytara), Chris Hughes (bicí/perkuse), Baron Anastis (basová kytara) a Daniel Plashues (kytara). Angličan Phil Shoenfelt žije již řadu let v Praze. Známý je především účinkováním v kapelách Southern Cross (Praha), Fatal Shore (Berlín) a Khmer Rouge (New York) a stejně tak svým autobiografickým románem „Feťácká láska“ (Junkie Love), který byl v New Yorku oceněný knižní cenou Firecracker Alternative Book Award. Doposud Shoenfelt vydal 15 řadových alb se svou hudbou – ať už sólových, se Southern Cross, s Khmer Rouge, s Fatal Shore nebo s Nikki Suddenem. V minulosti, coby předkapela, absolvoval turné s umělci jako Nick Cave & The Bad Seeds, The Fall, Crime & The City Solution, Nico, The Clash and Tom Verlaine. Rovněž hrál hlavní kytaru v kapele Nikkiho Suddena (The Nikki Sudden Band) na dvou evropských turné v letech 1997 a 1998. Chris Hughes (AUS) žije v Berlíně a hrál a nahrával s kapelami a umělci jako Fatal Shore, Once Upon A Time, Hugo Race & The True Spirit, The Act, Methylated Spirits, Nina Hagen a Rowland S. Howard. V poslední době spolupracoval s Alexandrem Hackem z Einsturzende Neubauten na Hackově novém projektu Hitman's Heel. Byl součástí té stejné scény, která dala vzniknout takovým kapelám jako The Birthday Party a Crime & The City Solution a je proslavený svým explozivním stylem synkopických bicích. Několik jeho skladeb a kompozicí je ke slyšení na albech The True Spirit „Wet Dream“ a „Ambuscado“ a v poslední době komponoval filmový soundtrack pro label Ralfa Goldkinda. Baron Anastis (GR) sídlí v Berlíně a vlastní kapelu Erinyes. Cestoval po Řecku s Philem Shoenfeltem a Nikki Sudden. Daniel Plashues (DE) žije v Berlíně a hrál v experimentální elektronické kapele Lunar Lounge.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky