Festival, Umění, Tanec

Let´s Dance 2021 - Gala Show

22. 07. 2022 20:00, Praha, Divadlo ABC (Městská divadla pražská)

Cena vstupenky: 490 Kč (předprodej končí 22. 07. 2022 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Dechberoucí multižánrová taneční show, která je součástí 14. ročníku letního tanečního festivalu Let´s Dance.

Představí se plejáda osobností tanečního světa: Mohamed Kazafy (Egypt) & Kazafy Troupe Czechia, Elena Dahabeya (Řecko) nebo Lylia Bourbia (Francie). Poprvé do Prahy zavítá Guy Schalom & The Baladi Blues Ensemble z Londýna a nabídne nevšední zážitek: taneční vystoupení s živou orientální hudbou.

Nenechte si ujít unikátní česko–slovenské taneční seskupení několika desítek tanečnic na jednom jevišti „Orientální Tance Spojuje“ pod taktovkou Kathreen Derouet.

V dalších tanečních žánrech se můžete těšit na taneční skupinu Dope Beat pod vedením Martiny Panochové, skupinu charismatického Filipa Jankoviče, párové tance v podání Nikol Mikeskové, čerstvé vicemistryně ČR v kombinaci 10 tanců, vystoupení mistryně světa v pole sport 2015 Růženky Kunstýřové a mnohá další překvapení!

 

Těšte se na skvělé taneční projekty a krásné taneční i hudební zážitky!

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky