Hudba, Pop, Punk

Hudba na Hrad : Poletíme?

09. 07. 2020 20:00, Brno, Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří

Cena vstupenky: 390 Kč (předprodej končí 09. 07. 2020 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Hudba na Hrad je cyklus letních koncertů pořádaný hudebním klubem Fléda. Přináší to nejlepší z české populární hudby do unikátních prostor hradu Špilberk a oživuje tak brněnskou kulturu po jarní sezóně, která neproběhla.

 

Poletíme? 9. červenec

Legendární banjo punkovou formaci Poletíme? není třeba představovat. Svébytná kapela zformovaná kolem osoby Rudolfa Brančovského s železnou pravidelností vyprodává kluby po celé České republice a svým multižánrovým mixem vždy roztančí každé střevíce.

9. července kapela v rámci cyklu Hudba na Hrad odehraje jedinečný koncert v kulisách nádvoří brněnského hradu Špilberk, který zážitek z živelného vystoupení kapely ještě znásobí.

Tak Poletíme? Poletíme!  

 

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky