Hudba, Rock, Pop

Hudba na Hrad : Monkey Business

10. 07. 2020 20:00, Brno, Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří

Cena vstupenky: 550 Kč (předprodej končí 10. 07. 2020 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Hudba na Hrad je cyklus letních koncertů pořádaný hudebním klubem Fléda. Přináší to nejlepší z české populární hudby do unikátních prostor hradu Špilberk a oživuje tak brněnskou kulturu po jarní sezóně, která neproběhla.

 

Monkey Business - 10. červenec

Taneční legendy Monkey Business v čele s titánem funku Romanem Holým 10. července rozzáří nádvoří hradu Špilberk v rámci unikátního cyklu Hudba na Hrad. Showman a polyglot Matěj Ruppert a živelná zpěvačka Tereza Černochová samozřejmě nebudou chybět.

Každý, kdo se zúčastnil posledního koncertu Monkey Business na Špilberku ví, jakou energii toto funkové těleso dokáže uvolnit.

Nenechte si ujít jedinečnou šanci protančit na hradním nádvoří střevíce a prožít kouzelný večer.

 

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky