Hudba, Pop

Hudba na Hrad : Tomáš Klus a Cílová skupina

12. 07. 2020 20:00, Brno, Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří

Cena vstupenky: 490 Kč (předprodej končí 12. 07. 2020 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Hudba na Hrad je cyklus letních koncertů pořádaný hudebním klubem Fléda. Přináší to nejlepší z české populární hudby do unikátních prostor hradu Špilberk a oživuje tak brněnskou kulturu po jarní sezóně, která neproběhla.

 

Tomáš Klus a Cílová skupina - 12. července

Písničkář, herec a bývalý pětibojař Tomáš Klus se stal jednou z ikonických postav české populární hudby minulé dekády. Všestranně talentovaný hudebník z Třince vyniká jak bohatým hlasovým rejstříkem, tak inteligentními texty, ve kterých se nebojí kritizovat poměry v současné společnosti. 

Jedinečná show v kulisách kouzelného Špilberku se bude konat 12. července, kde Tomáš vystoupí i se svojí Cílovou skupinou.

 

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky