Hudba, Jazz / Blues / Klasika

Peter Koreň & Roots Band + Petra Börnerová Trio

21. 07. 2020 20:00, Brno, Stará Pekárna

Cena vstupenky: 120 Kč (předprodej končí 21. 07. 2020 15:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Jazz, blues, rock fusion - křest cd. Kapela predstaví projekt The Hammond Time Delayed. Peter Koreň je jedným z „posledných mohykánov“ generácie hudobníkov 60.rokov na Slovensku, ktorí hrajú na hammond organ. Spolupracoval s Petrom Lipom (Blues Five 1967-68), Jozefom Barinom (The Meditating Four dodnes ) a s Dežom Ursínym (r.1968). Do Root's Bandu si pozval speváka a gitaristu Juraja Dura Turteva, na bicie bluesmana Tomáša Bobeka Bobrovniczkého. Večer bude spojený s krstom CD – The Hammond Time Delayed.

+

hudobný večer bude v spojení so skvelou folk-bluesovou formáciou Petra Börnerová Trio, ktorá patrí v žánri k špičke českého blues.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky