Hudba, Rock, Pop

Monkey Business & J.A.R.

26. 08. 2021 18:00, Brno, BVV - areál u Pavilonu Morava

Cena vstupenky: 750 Kč (předprodej končí 26. 08. 2021 16:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Společný koncert Monkey Business a J.A.R., na který se všichni už tak dlouho těšíme, proběhne 26. srpna a to na brněnském výstavišti u paláce Morava, kde vybudujeme letní koncertní areál.

Mrzí nás, pokud jste se těšili na kouzelné kulisy hradu Špilberk, ale věříme, že prostředí poblíž krásného funkcionalistického pavilonu Morava je náhrada, která se Špilberku přinejmenším vyrovná, v něčem jej dost možná i předčí!

 

Těšte se na krátkohrající děcka (teprve 20 let), která se sama označují jako "mediálně přeceňovaná parta nafoukaných Pražáků (Monkey Business) žijící ve věžích ze slonoviny, kde topíc se v přepychu a odtržena od reality všedního dne pracujícího člověka holduje dekadenci, zahálce a veskrze amorálnímu způsobu života snovajíc plány, jak zkazit naši mládež,“ které vystoupí na jednom pódiu s dlouhohrajícíma děckama (už 30 let) z J.A.R., jež se chystají eskalovat dobro a zlatou fixkou podepisovat novou a kompletní kolekci svých osmi desek (Právě vyšla u Warner Music).

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky