Hudba, Rock, Jazz / Blues / Klasika

Jesse Ballard (US) & Joe Kučera (D) & Honza Hrubý (CZ)

20. 06. 2022 20:00, Brno, Stará Pekárna

Cena vstupenky: 190 Kč (předprodej končí 20. 06. 2022 17:30)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Ojedinělé koncertní setkání tří skvělých muzikantských osobností ze tří různých zemích a různých stylových oblastí. Folkrockový kytarista, zpěvák a skladatel Jesse Ballard z Kalifornie, mistr českých rockových houslí Jan Hrubý a citlivý jazzový doprovázeč, saxofonista Joe Kučera z Berlína. Koncerty tria Ballard & Hrubý & Kučera mají vždy neopakovatelnou a tvůrčí atmosférou. Jejich letní společné koncertní turné obsahuje dohromday celkem tři desítky zastávek u nás v České republice, halvně pak v sousedním Německu (Berlín, Hamburk, Lipsko, Dresden atd.) České koncerty tria Ballard & Hrubý & Kučera u nás vyvrcholí účastí na festivalu Valašský špalíček, který letos slaví úctyhodné 40. výročí své existence.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky