Hudba, World music / Ethno / Folk, Elektronika, Rock, Jazz / Blues / Klasika, Spirituální

Dunaj

14. 11. 2022 19:00, Brno, Fléda

Cena vstupenky: 450 Kč (předprodej končí 14. 11. 2022 17:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Kultovní brněnská kapela Dunaj přichází po 26 letech s novým studiovým albem

Album Dunaj Za vodou obsahuje deset nových autorských písní, které kapela nahrála v jarních měsících letošního roku ve spolupráci s dvojicí producentů a instrumentalistů – Petrem Ostrouchovem a Aid Kidem, kteří jsou společně podepsáni pod úspěšným a oceňovaným albem Lenky Dusilové „Řeka“ (2020). Nahrávky vznikly ve Studiu Sono se zvukovým mistrem Milanem Cimfem.

 

V souvislosti s vydáním nové desky přichází Dunaj na pódia s novým programem, ve kterém představí písně z tohoto alba. Ale samozřejmě dojde i na osvědčené “dunajovky”.

 

Na plánovaném koncertě na Flédě navíc Dunaj své nové album pokřtí. Koncert bude výjimečný i tím, že základní tříčlennou sestavu Dunaje doplní oba hudební producenti tohoto alba - Petr Ostrouchov (dříve Sto zvířat, nyní Blue Shadows) a Ondřej Mikula (Aid Kid, Zvíře jménem Podzim, Kittchen).

 

O Dunaji

Hudební skupina Dunaj byla součástí brněnské alternativní scény v 80. a 90. letech.
V roce 2018 obnovila svoji činnost a v současné době vystupuje s původním i novým repertoárem. Letos na podzim vydává kapela nové album Dunaj Za vodou. 

Sestava:

Vladimír Václavek - kytara, baskytara, zpěv

Josef Ostřanský - kytara, zpěv

Pavel Koudelka - bicí, zpěv

 

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky