Hudba, Party, Tanec, Spirituální, Přednáška / Konference

Panenský Týnec: Spontánní bubnování® na magických místech

09. 09. 2023 17:00, Panenský Týnec, Areál nedostavěného chrámu

Cena vstupenky: 450 Kč (předprodej končí 09. 09. 2023 17:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Minifestival hudby a historie v týmové spolupráci Sueneého kapely DRUM FLOW a Jana Kroči. Společně oživujeme sílu starých kultovních míst pomocí bubnů, tance a zpěvu! 

Honza: Nedostavěný chrám v Panenském Týnci se nachází v centru stejnojmenné obce. Průvodce Jan Kroča nám poví, jaká posvátná architektura se v chrámu nachází, kde je nejsilnější místo proudění zemských spirituálních energií a proč vůbec chrám vznikl, či spíše proč nebyl nikdy dokončen.

DRUM FLOW pak nás zavede do jiných světů skrze rytmus, tanec a zpěv.

5. ročník minifestivalového setkání přinese bohatský program. Přidá se k nám Terra Aquabal se svojí večerní ohnivou show.

VYBAVENÍ SEBOU
Přineste si svůj hudební nástroj, buben, chřestidlo nebo píšťalu, několik bubnů budeme mít i k zapůjčení na místě. Ženy volné šaty na tanec. Na sezení karimatku nebo kempovací stoličku. Teplé oblečení, neboť noci bývají už chladné. Sdílené veganské jídlo vítáno.

AKCE PROBĚHNE NA ZELENÉ LOUCE ZA CHRÁMEM.

Sraz je na louce za chrámem v 16:30. Začínáme v 17:00 a předpokládaný po západu Slunce a závěrečném fireshow. Sraz na místě za každého počasí.

Organizátoři:
Sueneé: 777703008
Honza Kroča: 603728851

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky