Hudba, World music / Ethno / Folk, Rock

Blaqrock

01. 12. 2022 20:00, Brno, Stará Pekárna

Cena vstupenky: 230 Kč (předprodej končí 01. 12. 2022 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Chicagská skupina Blaqrock, kterou tvoří zpěvák Gardner McFadden III, kytarista Myles Bacon, baskytarista Austen Goebel a bubeník Danny Delgado, se ukazuje jako klasický pohled na alternativní hudbu. Kapela odvozuje svůj název od písně Childish Gambino, „Black rock like a fuckin‘ LOST Episode“, ztělesňuje skutečnost, že rocková hudba pochází od černošských a POC umělců. Blaqrock přináší tento ztracený fakt do popředí. Alternativní pravopis znamená nejen jejich různorodé členy, ale také to, že skupina přesahuje typické žánrové hranice. Od Rage Against The Machine, Linkin Park, N.E.R.D a BROCKHAMPTON po Guns N' Roses, Thundercat, The Mars Volta a J Dilla, vlivy Blaqrock odrážejí, že se nikdy nebáli jít nad rámec toho, co se očekává. Blaqrockova největší síla pochází ze čtyř členů a absorbování jejich energie a vlivů. Tato inkluzivní energie je vyzařována prostřednictvím jejich fanoušků všech demografických skupin. S introspektivními a promyšlenými texty, údernými kytarami, rýhující se basou a bušícími bubny lze tento zvuk popsat jedině jako BLAQROCK.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky