Hudba, Rock, Pop, Koncert

MIG 21 & kapela NEBE (open air 2023)

22. 07. 2023 19:30, Bílá Třemešná, Štěrbova vila na Přehradě Les Království

Cena vstupenky: 650 Kč (předprodej končí 22. 07. 2023 17:30)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

MIG 21

Loni na podzim vydala oblíbená kapela MIG 21 již pátou studiovou desku s názvem DŽUS NOCI. Nedávno vyšlo album i na vinylu a nyní jsme se dočkali i videoklipu ke stejnojmennému ústřednímu singlu. Píseň DŽUS NOCI, o jejíž produkci se postaral Roman Holý známý z J.A.R. nebo Monkey Business, si tak svým koncertním úspěchem řekla o vizuální ztvárnění. Nejen písničky z nejnovějšího alba, ale především své největší hity, které za svou dlouholetou existenci stačila skupina MIG 21 nasbírat, představí svým fanouškům na open air koncertě na Štěrbově vile.

NEBE

Od začátku své existence je považována za jednu z nejtalentovanějších kapel té doby. Řeč je o havířovské pop rockové kapele Nebe. Širší veřejnosti se dostala do povědomí díky veleúspěšným singlům Mapy a Legosvět ze stejnojmenného alba z roku 2012, na kterém se mimo jiné producentsky podílel frontman kapely Kryštof Richard Krajčo. A spolupráce se vyvedla na jedničku. Kapela od té doby vydává jeden hit za druhým, jezdí úspěšná turné po celé republice a v současnosti má našlápnuto zařadit se mezi nejoblíbenější kapely v zemi. Velký comeback na Štěrbově vile toho bude určitě jasným důkazem.

 

 

 

 

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky