Hudba, Rock, Pop, Koncert

Dire Straits Experience 2024

29. 04. 2024 20:00, Brno, Zoner Bobyhall

Cena vstupenky: 1 590 Kč (předprodej končí 29. 04. 2024 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Legendární kapela Dire Straits, respektive její pokračovatelé The Dire Straits Experience, tento rok navštíví Českou republiku! 14. září 2023 přijedou do brněnské metropole do Zoner BOBYHALL, kde nás poctí tím nejlepším, co z dílny této legendární kapely kdy spatřilo světlo světa.

Legendární kapela Dire Straits, která se svými 120 miliony prodaných alb přepisovala rockovou historii a vyprodávala ty největší stadiony, se v čele s Markem Knopflerem dostala na nejvyšší pomyslnou hudební metu. Ta trvala v nejzákladnějším složení celých 15 let, ovšem masivní zájem o kapelu pokračoval i po odchodu Marka, který se začal koncem osmdesátých let věnovat vlastním projektům.

Současné seskupení Dire Straits s hlavičkou Experience nyní vyjíždí po letech na světové turné a za účasti několika původních členů si můžete vychutnat neopakovatelnou show.

Dire Straits Experience se prohání světovými městy, jež některá již hlásí "sold out", jsou totiž vyprodané.

Jedná se o přesunutý koncert s původním termínem 27.6.2022 Sono Centrum Brno.

 

  • Otevření areálu: 19:00
  • Začátek koncertu: 20:00

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky