Show / Vystoupení

Sandra Pogodová Úhel pohledu

29. 09. 2023 19:00, Jihlava, Dělnický dům

Cena vstupenky: 450 Kč (předprodej končí 28. 09. 2023 23:30)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Máte už dost svých mindrákū a předstírání, že jste někdo jiný? Chcete si rozumět a přijmout se takoví ,jací jste a nemít u toho strach, že vás ostatní možná nebudou mít rádi? 

Existuje několik úhlů pohledů a Vy se na ně kouknete spolu se Sandrou Pogodovou, vtipnu a empatickou ženou,  která vyzařuje gejzíry energie a její smích je nezapomenutelný. A to je ta pravá kombinace, jak Vám ukázat, že jste úžasní takoví jaký jste a věřte, že když se dostanete do situce, která ve Vás vyvolá pochybnost, vrátí se Vám Sandry smích a lehkost a .... zvládnete To.

Po skončení pořadu bude následovat autogramiáda spojená s prodejem knih, které napsala společně se svým otcem Richardem Pogodou.

 

 

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky