Koncert

Klíč - velký adventní koncert

09. 12. 2023 19:00, Brno, Musilka

Cena vstupenky: 330 Kč (předprodej končí 09. 12. 2023 17:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Legendární skupina KLÍČ zavítá ve své tradiční sedmičlenné sestavě opět po roce do Brna, aby tentokrát všechny přátele akustické folkově-renesanční hudby potěšila svým vánočně laděným koncertem.
Kromě adventně-vánočního repertoáru samozřejmě zazní i starší a léty osvědčené písně z renesančně laděné historizující tvorby této kapely – a chybět nebudou ani skladby z jejího posledního autorského alba nazvaného „V čase zrání...“.
A rádi dodáváme, že na koncertu budou mít diváci (jako vždy) možnost zakoupit si všechna aktuální alba skupiny KLÍČ (včetně vánočního DVD) – a v prodeji budou i obě sólová CD zpěvačky skupiny KLÍČ Pavly Marianové.

Přijměte tedy naše pozvání a přijďte se v letošním adventním čase hudbou skupiny KLÍČ příjemně naladit do sváteční pohody Vánoc. Těšíme se na vás...

Skupina KLÍČ bude hrát ve složení:
Jaroslav MARIAN – umělecký vedoucí, zpěv, šestistrunná a dvanáctistrunná kytara, perkuse
Pavla MARIANOVÁ – zpěv, krumhorny, zobcové flétny, dulcian, dechový syntezátor, perkuse
Jana SLAVATOVÁ – zpěv, buben, činel, perkuse
Jitka KRUPIČKOVÁ – zpěv, příčná flétna, zobcové flétny, krumhorny, malý buben, perkuse
Jiří KRUPIČKA – zpěv, violoncello
Jana BOŠKOVÁ – zpěv, příčná flétna, zobcové flétny, činel, perkuse
Jan JANDA – zpěv, dvanáctistrunná a šestistrunná kytara

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky