Koncert

Martina Trchová + Polovičná porcia /SK/

23. 03. 2024 20:00, Brno, Stará Pekárna

Cena vstupenky: 190 Kč (předprodej končí 23. 03. 2024 19:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Martina Trchová

V Brně usazená písničkářka, jejíž tvorba čerpá z blues, ale i z jazzu či folku. Ve zpěvu se pohybuje mezi křehkostí a razantností s až hiphopovou kadencí a v textech umí být drsně sebezpytující, ale i hravá a úsměvná. V letech 2009 – 2022 vystupovala s kapelou Martina Trchová & Trio, v současné době se vrátila k sólovému projevu, tentokrát s looperem, a její vystoupení bývají o to naléhavější a syrovější.

Host večera - Polovičná porcia /SK/ - aneb Molko a Silvia - autorská, muzikantská a partnerská dvojice působící už víc jak 20 let ve folk-jazz-world music kapele Bobova diéta přiveze to nejlepší ze svého repertoáru, tentokrát v komorní písničkářské verzi.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky