Festival

Otevřené sklepy HNANICE s koštováním mladých vín

02. 11. 2024 12:00, Hnanice, Sklepní ulička

Cena vstupenky: 300 Kč (předprodej končí 02. 11. 2024 11:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Vinaři z Hnanic Vás zvou 2. listopadu 2024 od 12 hodin na Otevřené s klepy s koštováním mladých vín v HNANICÍCH, které se bude konat ve sklepní uličce a na náměstí Sv. Wolfganga, kde od 13:30 hodin proběhne se Spolkem přátel hroznové kozy svěcení mladých vín místním panem farářem. Následně se spolu se Spolkem přátel hroznového kozla přesuneme zpátky do sklepní uličky, kde budou postupně sklep za sklepem hodnotit letošní úrodu a víno a předají vinařům glejt Sv. Martina.

Letos budete moct ochutnat mladá vína cca od 13 vinařů, dále také výběr z minulých ročníků.

Od 18 – 24 hodin bude v místním Kulturním domě živá hudba – DANTESO se stánky místních vinařů.

Vstupné a výměna poukazů za vstupenky bude probíhat v info stánku na začátku sklepní uličky od 11:30 hodin.

Vstupné v předprodeji je 300,- Kč a na místě 350,- Kč a obsahuje skleničku, dva poukazy na nákup lahví vína(2x 100,- Kč), mapku otevřených sklepů, pásku a volný vstup do KD v Hnanicích.

Odkaz na předprodej vstupenek je:  

https://www.ad4wine.com/sklepyhnanice.cz/home
kde bude mít možnost návštěvník zakoupit vína u vinařů, vína ohodnotit nebo si k vínům napsat poznámku. Výhodou je, že si informace o degustovaných vínech uchová v této aplikaci.

 


Akce se koná 2. listopadu 2024

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky