Koncert

Starý fóry a Ivan Halada se skupinou Rekonvalescence

27. 02. 2024 19:00, Brno, KD Rubín

Cena vstupenky: 150 Kč (předprodej končí 27. 02. 2024 19:30)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Starý fóry a Ivan Halada se skupinou Rekonvalescence

vzpomínkový koncert "Jindra Šťáhlavský nám chybí"

 

Jindřich „Jindra“ Šťáhlavský (21 února 1945 Ústí nad Labem – 5. února 2013)[ byl český zpěvák country, známý svým nezaměnitelným basem. Začínal v ústecké skupině The Strangers v Ústí nad Labem (C studio Jiřího Šosvalda); songy: Ohio a Jak mít rád. Následně působil ve skupině Bluegrass Hoppers, později Fešáci, s kterou nazpíval mnoho hitů – například Jaro, Osud, Pojedou, Dívka z Rocky Mountain, Ohio, Plavá Jane nebo Poslední veřejné oběšení. Občas vystupoval také se skupinami Kliďánko z Ústí nad Labem a s pražskou Rekonvalescencí. Několik let pravidelně koncertoval s brněnskými Starými fóry, se kterými natočil CD "Náhodné setkáni". Na české country scéně působil téměř 40 let. 

Společný koncert skupin Starý fóry a Rekonvalescence "Jindra Šťáhlavský nám chybí" je poctou tomuto výjimečnému zpěvákovi. Zazní řada jeho zlidovělých hitů i písně méně známé.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky