Přednáška

"POZNEJ" Tajnou moc čísel - Monika Ben Thabetová

20. 04. 2024 18:00, Brno, KD Rubín

Cena vstupenky: 1 111 Kč (předprodej končí 20. 04. 2024 18:30)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Monika Ben Thabetová

Jedna z nejúspěšnějších mezinárodně uznávaných kouček POPRVÉ v Brně! Monika je autorkou bestselleru Tajná moc čísel a její turné po Evropě, kde se nejen zasmějete, ale určitě se tak trochu podíváte do svého nejniternějšího já, slaví neobyčejný úspěch. Přijďte zažít neobyčejnou atmosféru setkání s Brňačkou s velkým B, ale především ženou se širokým rozhledem a úžasnými životními zkušenostmi. Poutavé vyprávění a nefalšovaná one woman show, s jedinečnou interakcí s publikem a možností objednání se na osobní numerologickou konzultaci po skončení akce, Vás čeká jen v Rubínu, v sobotu 20. dubna 2024 od 18:00h.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky