Show / Vystoupení

Úsměvy Zdeňka Trošky s písničkami Simony Klímové

12. 11. 2024 19:00, Brno, KD Rubín

Cena vstupenky: 250 Kč (předprodej končí 12. 11. 2024 19:30)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

V tomto představení oba aktéři spolu odkryjí zákoutí režisérova života,  kde jídlo, smích, vtip, humor a nadsázka je mottem celého večera.

„Nejsem žádný troškař“, prohlašuje o sobě Zdeněk TROŠKA, kdykoliv si stoupne k plotně anebo začne o jídle vyprávět, snít či básnit.

Kdo zná  t r o š k u Zdeňka TROŠKU, tak ví, že se ani t r o š k u nebude nudit, tak proč  si život nezpříjemnit t r o š k o u smíchu a t r o š k o u hudby.

Zpívat nebude jen Simona , ale i pan režisér! A? Zpívat budete i vy…

Diváci uslyší příběhy o tom, jak se vlastně stal Zdeněk  „poprvé známým“, o období hladu během studií ve Francii a samozřejmě zde zazní i povídání o stěžejních herečkách jako byla Helena Růžičková, Cecilka a Keliška!

Pořad je koncipován do dvou bloků o délce zhruba 60ti minut s přestávkou, si mohou zakoupit dva díly kuchařky pana Trošky s názvem"NEBE V HUBĚ, Chrocht, chrocht" popř. "NEBE V HUBĚ 2 - aneb Čertův švagr" nebo CD Simony KLÍMOVÉ.

Po skončení pořadu následuje autogramiáda obou účinkujících s možností se společně vyfotit.

Pořad rozhodně N E N Í vhodný pro děti !!! :-)

Délka pořadu: 150 minut včetně 20-ti minutové přestávky.  

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky