Divadlo

V závěji

30. 10. 2024 19:00, Čelákovice, KD Čelákovice

Cena vstupenky: 400 Kč (předprodej končí 30. 10. 2024 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Komorní divadlo Kalich uvádí

JIŘÍHO LANGMAJERA a PETRU HŘEBÍČKOVOU v komedii  V ZÁVĚJI.


Autor Peter Quilter, režie Jakub Nvota.

Venku je vánice a skutečná sněhová kalamita, která působí jako konec světa. Vycházet z domu se nejenom nedoporučuje, ale dokonce je to i zakázané. A přesto někdo buší na Patrickovy dveře. Sousedka Judith si totiž nutně potřebuje vypůjčit pár vajec. Značně excentrická žena se v Patrikově domě chová jako doma, neváhá kritizovat jeho návyky i životní postoje, bezprostředně komentovat sochu zdobící obývací pokoj a už vůbec se nebojí narušit jeho poklidný večer. Zoufalý Patrick se pokusí dostat Judith z domu za pomoci policie, ta ho ale upozorní, že je jeho povinností nechat ženu u sebe a nevystavovat ji nebezpečí, které by jí hrozilo kdyby dům opustila. A tak musí tito dva naprosto odlišní lidé, kteří by se za normálních okolností jen těžko sblížili, společně strávit den a noc – dlouhými rozhovory, pitím i tancem.

Autor rozehrává vtipnou smršť dialogů a situací, kde nelze jen tak předvídat, co všechno se ještě může stát.

Česká premiéra 18.10.2024.

Vstupné 480/ 440/ 400 Kč, platí sleva ZTP a senior 70+.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky