Show / Vystoupení

Adéla Elbel - Trojjediná

20. 01. 2025 19:00, Šternberk, Kulturní dům - Městský klub

Cena vstupenky: 350 Kč (předprodej končí 20. 01. 2025 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Adéla Elbel

„ Trojjediná“

Komička Adéla Elbel ve svém novém celovečerním stand-up pořadu volně navazuje na svůj předchozí úspěšný program „První poločas rozpadu“. Mluví totiž opět osobně  - otevřeně a na komoru! Jaké to je  naprosto proměnit život těsně před čtyřicítkou? Jak úspěšně se potýká s novým vztahem a daří se jí  její druhý pokus o rodinu ? A jak se žije „patchworkfamily“ na ose Praha-Brno? Přijďte se přesvědčit, pobavit a případně se stát i spolutvůrci této originální a jedinečné 80 minutové onewoman show .

Adéla Elbel je stand-up komička  a moderátorka, pravidelně vystupuje s pořadem Na stojáka  a v televizním pořadu Comedy club.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky