Koncert, Show / Vystoupení

Muzikály Naruby

20. 09. 2024 19:00, Šumperk, Dům Kultury

Cena vstupenky: 590 Kč (předprodej končí 20. 09. 2024 20:30)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Zveme vás na koncertní zábavnou show Muzikály Naruby, během které představí přední čeští zpěváci a muzikáloví herci Josef Vágner, Jan Kopečný a Petr Ryšavý největší hity z českých i světových muzikálů, jak je ještě nikdy nikdo neslyšel.

Za doprovodu živé kapely ve velmi energickém, poutavém a zábavném pojetí zazní nejen největší hity z tradičních muzikálů jako jsou Bídníci, Kleopatra, Dracula, Angelika nebo Tři mušketýři.

Na řadu se dostane i výběr z těch nejznámnějších písní V. Neckáře, W. Matušky, K. Gotta, H. Zagorové, H. Vondráčkové, L. Bílé, J. Ledeckého, kapel Lucie a Olympic, ale také z titulních melodií filmů Walt Disney (Lví Král, Frozen - Ledové Království).

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky