Koncert

Hudba Praha | Hradec Králové

06. 09. 2024 20:00, Hradec Králové, Restaurace NA SOUTOKU

Cena vstupenky: 369 Kč (předprodej končí 05. 09. 2024 19:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Zveme vás na koncert kapely HUDBA PRAHA

Datum: 6. září
Čas: 20:00
Místo: Restaurace NA SOUTOKU, Hradec Králové

Kapela Hudba Praha je významnou součástí české rockové scény a byla založena roku od roku 1984. Jejich hudba byla charakteristická směsicí pub-rocku, punku a prvků nové vlny, což jim zajistilo přední pozici mezi českými kapelami té doby.

Založena byla jako pokračování kapely Jasná Páka, která vznikla kolem kytaristy a skladatele Michala Ambrože a frontmana Vladimíra “Dády” Albrechta. Hudba Praha se proslavila svým syrovým zvukem a dívčími sbory, které tvořily kontrast s mužskými hlasy.

V době svého působení Hudba Praha prošla několika obdobími, během kterých se její styl a složení kapely vyvíjelo. Po rozpadu kapely v roce 2015 se její členové rozdělili do dvou formací, které pokračují v hraní písní Hudby Praha a Jasné Páky.

Hudba Praha je pamatována pro své energické koncerty a písně, které reflektovaly dobu a společenské nálady, a stále si udržuje loajální fanouškovskou základnu, která oceňuje jejich přínos k českému rocku.

Nejlevnější vstupenky bez poplatku distributora pořídíte u nás v restauraci. Předprodej končí 5. 9. 2024.

Těšíme se na vás na koncertě! 

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky