Show / Vystoupení

Cabaret OSCAR SHOW

06. 09. 2024 20:00, Brno, Cabaret des Péchés

Cena vstupenky: 790 Kč (předprodej končí 06. 09. 2024 19:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Unikátní show, jediná svého druhu!

Jen pár dní a 96 let. Světlo světa spatřil první slavnostní večer při předávání Oscarů v hotelu Roosevelt v Los Angeles. Je nám poctou uvést premiéru Oscar Cabaret Show v Cabaretu des Péchés a uctít tuto úžasnou událost v podniku, který nemá konkurenci.

 

Večer, ve stylu nejprestižnějšího filmového ocenění se zářivou hvězdou nad všemi hosty. Nebude chybět zpěv, tanec, akrobacie, a to vše za podpory chytlavé moderace. Přijďte zažít filmové legendy v živém podání, bez snímků z filmového pásu.

 

Chcete se dozvědět, jakým filmem byl inspirován vznik Cabaretu des Péchés? Co se uvolnit u nejkrásnějšího kýče doby, legendy všech panenek - Barbie nebo zavzpomínat na hity velikánů hudby jako byla Abba nebo Queen? Líbilo by se Vám pustit slzu u Titanicu? Milovníci sci-fi by si mohli užít nevšední akrobatické podání Avatara nebo se na chvíli přesunout do virtuálního světa s Matrixem. Skvělé drinky Vás naladí na atmosféru klasického kabaretu, kde ale nemusí být vše tak, jak to na první pohled vypadá. 

 

 

Dress code: BLACK TIE

 

Připravte se na nevšední večer a pomozte rozhodnout o udělování ceny Cabaretního Oscara té nejlepší poctě filmového čísla!

 

K dispozici je vstupné v ceně 790 Kč, 890 Kč a VIP vstupné v ceně 990,-. 

 

Těšíme se na Vás!

Tým Cabaretu

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky