Koncert

CHANSON TRIO COUCOU

03. 09. 2024 19:00, Česká Třebová, Kulturní centrum

Cena vstupenky: 280 Kč (předprodej končí 03. 09. 2024 23:30)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Výrazná hudební osobnost mladé generace, skladatel, klavírista a hráč na akordeon Martin Kudrna přivede na pódium skvělé muzikanty a k tomu výtečně zpívající milovnici chansonů Radku Rubešovou, jedinečnou hudební formaci Trio CouCou.

Základem koncertního repertoáru Tria CouCou je originální autorská tvorba, spojující prvky klasické hudby, chansonu a jazzu, nezřídka inspirovaná poetikou prokletých básníků.

Jejich vystoupení vás přenese do kouzelného světa pařížských ulic minulého století, romantických nábřeží, věhlasných vináren i vykřičených kabaretů. Jejich písně jsou naplněny vášní i špetkou humoru, chytlavé melodie, hravé texty a nakažlivý rytmus dělají vystoupení Tria CouCou jedinečným.

Koncert se uskuteční v rámci festivalu Zlatá Pecka.

Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Městském muzeu (Klácelova 11), v kanceláři Kulturního centra (Nádražní 397) a 1 hodinu před začátkem u pokladny.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky