Koncert

Koncert: Mutanti hledaj východisko + Chryzotil 271

21. 09. 2024 20:00, Ostrava, Dock Ostrava

Cena vstupenky: 250 Kč (předprodej končí 21. 09. 2024 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Mutanti hledaj východisko 

Čau čau čau.
Bylo nebylo.
Tam kde končí cesta a začíná les stála opřená o stromy malá dřevěná chaloupka a v té malé dřevěné chaloupce bydlel Jirka s Honzou. Úplně sami.
Mutanti hledaj východisko. Jsou.
Prostor, který se rozpíná a smršťuje podle toho s jakou intenzitou se dotýká planet, zvířat a lidí. Vyprávění příběhů, které se míhají na kraji zorného pole a noří se sami do sebe.

Kapela Mutanti hledaj východisko na přelomu roku vydala nové, již čtvrté album PUMA. Představí jej právě u nás, v Docku. A budou i legendární songy z alb Když máš kamarády, nepotřebuješ nepřátele, PLSCVTGTUAUVGTU — alternativní tresty & opat​ř​ení a Můj bůh září do mých temnot - černoch. 

 

Chryzotil 271

Premiéra. 
Fresh projekt domácích talentů. 
Z přebytku energie, duševním hladu a frustrace vznikl elektro punkový projekt, ve kterém se potkávají tvrdé elektro beaty Dj a producenta Patrika Slezáka (Leafur) s poetickým řevem Jakuba Černého (Hardlover). Bez pudu sebezáchovy, s rukou na vypínači a prstem v elektrické zásuvce, v duchu intenzivní masáže těla a mysli, hledáme únik z opotřebované reality.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky