Koncert

AG FLEK

20. 09. 2024 19:30, Karlovy Vary, Klub Paderewski

Cena vstupenky: 330 Kč (předprodej končí 20. 09. 2024 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

AG FLEK - legendární folkrocková skupina ze Zlína, která oslavila již 45. let na scéně!
 
Skupinu založili jako původně folkovou Ivo Viktorin a zpěvák a Karel Markytán v roce 1977 společně se zpěvačkou Blankou táborskou a basistou Pepou Šobáněm. AG Flek začal prakticky okamžitě sklízet velké úspěchy a nasbíral několik vítězství v tehdejších hudebních soutěžích včetně interpretační Porty.  
Zásadní změnou byl příchod mladého, talentovaného a tehdy zcela neznámého Vlasty Redla. Díky němu se skupina posunula k folkrockové podobě. AG Flek spolupracoval také s Wabi Daňkem, Radkem Pastrňákem z Buty či Jurou Pavlicou a Hradišťanem. 
Za poslední studiové album s názvem Podnohama Zem byl AG Flek nominován v roce 2018 na Cenu Anděl 2018 v kategorii Folk. 
 
V současné době hraje AG FLEK ve složení:
 
Blanka Táborská - zpěv
Ivo Viktorin - zpěv, klávesy, kytara
Karel Markytán - zpěv, kytara, foukací harmonika
Josef Šobáň - zpěv, baskytara
Petr Hoffmann - akustické a elektrické kytary
Adam Sikora - bicí

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky