Koncert

A.C. & FRIENDS - Andonis Civopulos Band

21. 09. 2024 20:00, Konstantinovy Lázně, Music club Panteon

Cena vstupenky: 220 Kč (předprodej končí 20. 09. 2024 22:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Andonis Civopulos patří ke kytarovým špičkám české rockové scény. Andonis byl již od svých kytarových začátků vždy ryzí samouk. Mimořádný kytarový talent jej přivedl až do kapely Special, kde hrál po boku jedné z nejlepších českých zpěvaček vůbec - Věry Špinarové. Konkrétně od roku 1975-1987. Odehráli společně desítky vystoupení a vydali šest studiových alb. Andonis je rovněž znám pro svou spolupráci s Marií Rottrovou, Petrem Kolářem, Markétou Konvičkovou a spoustou dalších. Na svém skladatelském kontě má množství známých hitů. V současné době se věnuje především kapele Legendy se vrací a právě A.C. & FREINDS. Kapela s kterou přijede do Konstantinek vznikla po rozpadu Jammy Jack, kdy A. Civopulos a R. Hanák si měli chuť zahrát podobný repertoár jako v JJ v triu. Třetím členem se stal bubeník Bob Mašta. Hrají skladby Toto, S.Lukather, Thin Lizzy ,J.Hendrixe, J.Bonamassy ale také vlastní tvorbu.
TUHLE LEGENDÁRNÍ ROCKOVOU JÍZDU SI NEMŮŽETE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NECHAT UNIKNOUT !!

Vstupné na místě 270,- Kč

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky