Show / Vystoupení

travesti Divoké kočky na Olešné

30. 08. 2024 19:00, Frýdek-Místek, Hospůdka U Toma

Cena vstupenky: 350 Kč (předprodej končí 30. 08. 2024 18:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy přijíždí se svým celovečerním zábavným programem opět po roce na OLEŠNOU do Frýdku - Místku, kde vystoupí na venkovní terase hospůdky ,,U TOMA" 30.8.2024 od 19:00 publikum a diváky ze širokého okolí. Celovečerní zábavný program je plný nezapomenutelných legračních scének, písniček, známých zpěvaček, krásných kostýmů, situačního humoru, smíchu a je vhodný jak pro ženské tak pánské publikum. Představení tohoto druhu se těší ve městech stálé větší oblibě a tak si každý divák přijde na své. Přijdte se sami přesvědčit, že na travesti představení není nic špatného a v podání ostravských umělců se budete určitě dobře bavit. Divoké kočky se těší na úžasné místní publikum, atmosféru a skvělý večer. Na závěr programu Vám pánové Martin, Marek, Jindra a Honza ukážou svou pravou tvář.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky