Divadlo

Divadlo Čučka: Neskutečná dobrodružství Florentina Flowerse

25. 08. 2024 10:00, Kuks, Barokní areál

Cena vstupenky: 200 Kč (předprodej končí 25. 08. 2024 09:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Divadlo Čučka: Neskutečná dobrodružství Florentina Flowerse

Zábavné pirátské dobrodružství z Karibiku nejen pro mladé publikum.

Rodiče pro něj chtěli to nejlepší, ale on pořád, že chce na moře… Hoch z dobré rodiny se ocitá v zajetí pirátského kapitána. Musí splnit podivné úkoly a spolehnout se může jen na podezřelého kamaráda a na vlastní důvtip. Svěží humorný příběh dokazuje, že vzdělání a dobrodružství patří k sobě. Příběh z Karibiku počátku osmnáctého století je určený pro děti od devíti let, menší zabavíme také, a dospělé jakbysmet. 

Hraje Divadlo Čučka, soubor vystupující v knihovnách, na festivalech, ve školách a na knižních akcích. Představení je založeno na stejnojmenné knize Marka Tomana vydané nakladatelstvím Baobab. Hrají Marek Toman a knihovnice Edita Vaníčková Makosová.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky