• SMS soutěže a vstupenky zdarma
  • SMS předprodej vstupenek
  • SMS rezervace vstupenek
SMS soutěže a vstupenky zdarma, předprodej

VEČER LEGEND 14

Tribute bandy Rolling Stones, Led Zeppelin, AC/DC a Guns n' Roses

pátek 3.11.2017, SEMILASSO BRNO

Další info na : www.vecerlegend.cz

VEČER LEGEND 14 Nejlepší tribute bandy Rolling Stones, Led Zeppelin, AC/DC a Guns n' Roses na jednom pódiu Čtrnáctý večer legend proběhne v pátek 3. 11. 2017 od 18 hodin, tradičně v brněnském…--- více info ---

VEČER LEGEND 14

Nejlepší tribute bandy Rolling Stones, Led Zeppelin, AC/DC a Guns n' Roses na jednom pódiu

Čtrnáctý večer legend proběhne v pátek 3. 11. 2017 od 18 hodin, tradičně v brněnském Semilasse. Na akci vystoupí přední tribute bandy Rolling Stones, Led Zeppelin, AC/DC a Guns n' Roses. Na návštěvníky tak čeká večer plný energického rock'n'rollu.

Po 8 letech se na Večer legend vrací revival Rolling Stones. V duchu slavné písně od Stones It's Only Rock 'n Roll (But I Like It) nabízí rockovou show s autentickým zvukem i představením ve stoneovských kostýmech. Kapela na Večeru legend oslaví již 20 let svého fungování.

Oblíbený tribute band Myst zahraje skladby Led Zeppelin z celé mozaiky jejich tvorby. Kapela, která je s Večerem legend neodmyslitelně spojena, se představí v brněnské premiéře s novým zpěvákem.

Po 5 letech se na Večer legend vrací AC/DC Bon Scott Memorial Band, který připomene nezapomenutelnou osobnost zpěváka skupiny AC/DC – Bona Scotta. Neuvěřitelně věrohodný hlas zpěváka Mirka Matušů spolu s precizní sólovou kytarou a rytmikou jsou poznávacím znamením této skupiny.

Ze Slovenska přijede tribute Guns n‘ Roses a po velkém úspěchu jejich loňské premiéry na akci se na legendách objeví na přání diváků podruhé.

Vstupenky jsou k dostání za 250 Kč v předprodeji (v síti Ticketportal a SMS ticket a v obvyklých brněnských předprodejích – KC Semilasso, Indies, v Domě pánů z Lipé), na místě budou stát 290 Kč.

 

VEČER LEGEND 14

3. 11. 2017, od 18 hod, Semilasso

ROLLING STONES Revival Band Brno
LED ZEPPELIN Revival Myst
AC/DC Bon Scott Memorial Band

GUNS N' ROSES Tribute Band Slovakia

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky