Koncert

Mudhoney

19. 09. 2024 20:00, Brno, Fléda

Cena vstupenky: 576 Kč (předprodej končí 19. 09. 2024 19:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Kapela, která zásadním způsobem ovlivnila Nirvanu a sound devadesátých let. Grungová legenda Mudhoney přijede v září na Flédu.

Undergroundoví Mudhoney (zpěvák Mark Arm, kytarista Steve Turner, baskytarista Guy Maddison a bubeník Dan Peters) přijíždějí na Flédu se svým typickým primordiálním, punkový zvukem, a s Armovy břitkými texty glosujícími aktuální dění. Kapela byla založena v roce 1988 v Seattlu, a přestože vždy působily mimo mainstream, jejich tvorba měla velký vliv na sound devadesátých let. Na svém kontě mají dvanáct plnohodnotných studiových alb, z nichž nejnovější Plastic Eternity vyšlo loni.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky