Koncert

VEČER LEGEND 24 tribut METALLICA, HELLOWEEN, IRON MAIDEN

04. 10. 2024 18:30, Brno, KC Semilasso

Cena vstupenky: 450 Kč (předprodej končí 04. 10. 2024 13:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Večer legend 24
Nejlepší tribute bandy Metallica, Helloween a Iron Maiden na jednom pódiu!

V pátek 4. října proběhne v brněnském Semilasse večer ve stylu Hard and Heavy, který představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy Metallica, Helloween a Iron Maiden.

V line-upu nebude chybět oblíbený Metallica revival z Berouna. Jedná se o nejúspěšnější český revival Metallicy, který má za sebou řadu vystoupení v ČR i zahraničí včetně velkých halových show. Výběr jejich repertoáru spadá do celého období tvorby Metallicy. Na pódiu uvidíte stejnou sestavu bicích, jako má Lars Ulrich, typický explorer Jamese Hetfielda nebo kytarový zesilovač Mesa Boogie, který používá Kirk Hammett.

Premiérově na akci vystoupí tribute show německé skupiny Helloween. Kapela Pumpkins byla založena v roce 2020 a zakládá si na věrné interpretaci „Helloweenů“. Jedná se o jediný tribute band této kapely působící v Evropě. Těšit se můžete na pecky jako I Want Out nebo Future World v podání mladých, nadšených muzikantů. Svým smyslem pro detail a živým vystupováním vás vrátí zpět na konec minulého tisíciletí, kdy svět mohl Helloween slyšet poprvé.

Zahraničním zástupcem tribute kapel na akci bude skupina Iron Maidnem z Maďarska, která existuje již od roku 1996. Název kapely je založen na slovní hříčce, protože „majdnem“ znamená v maďarštině „téměř“. Kapela si zakládá kromě věrného zvuku také na velké podiové show ve stylu Iron Maiden. V repertoáru mají přes 60 skladeb a na koncertech zaznívají kromě osvědčených klasik také méně často hrané písně jako třeba „Alexander the Great“ nebo „Only the Good Die Young“.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky