Koncert

The Hillbilly Moon Explosion (CH)

07. 09. 2024 20:00, Brno, Fléda

Cena vstupenky: 472 Kč (předprodej končí 07. 09. 2024 17:00)

Po zaplacení vstupenky platební kartou nebo převodem, Vám do 2 minut přijde na váš mobil PLNÁ VSTUPENKA ve tvaru originálního kódu. Na akci si vezměte svůj funkční mobilní telefon. Při vstupu se prokážete vaší vstupenkou s unikátním kódem a budete na akci vpuštěni bez doplatku.

Více informací

Zaprášená dálnice, nablýskané boty a matné sluneční brýle. Legendy žánru rockabilly Hillbilly Moon Explosion přijedou 7. září na Flédu.

Hillbilly Moon Explosion existují mezi tradicí mnoha rockabilly revivalových kapel a drsnějším, temnějším zvukem psychobilly. Kapelu založila vokalistka a kytaristka Emanuela Hutter společně s baskytaristou a zpěvákem Oliverem Baroni. Jejich hudba má mnohem více než jen retro nádech, zejména díky Hutterovu uhlazeném a enigmatickém projevu. Švýcarské skupina představila svůj typický zvuk na Introducing the Hillbilly Moon Explosion z roku 2002, dokonalosti dosáhla na Buy Beg or Steal z roku 2011. Na albu The Sparky Sessions z roku 2019 rockabilly legendy spolupracovali s věhlasným veteránem psychobilly Markem "Sparkym" Phillipsem.

GIG.cz doporučuje

Partneři

HRANICE EXISTUJÍ JEN V MYSlÍCH LIDÍ BB press GLANC MUSIC FT RECORDS kd rubń MUSILKA STARA PEKARNA SEMILASSO JABU AMP EUROTRIALOG
GIG vstupenky